Nasza firma

Usługi kamieniarskie - Nagrobki z kamienia naturalnego

Jesteśmy firmą kamieniarską, która zajmuje się produkcją oraz montażem nagrobków z granitu-jednego z najtwardszych materiałów na Ziemi. W zakres prac kamieniarskich, prowadzonych przez naszą firmę wchodzą:

- nagrobki i grobowce granitowe
- nagrobki dziecięce oraz urnowe
- piwnice betonowe pod grobowce
- podnoszenie zapadniętych nagrobków
- renowacja liter oraz dopis na tablicy
- obejścia wokół nagrobków
- akcesoria nagrobne (wazony, misy na kwiaty, tace na znicze, ławki, krzyże, lampiony oraz fotoceramika )
- preparaty do konserwacji kamienia

Posiadamy szeroką ofertę wzorów nagrobków wyprodukowanych w naszym zakładzie kamieniarskim, według własnych projektów . Jesteśmy również otwarci na życzenia i wymagania naszych Klientów. Zapewniając wysoki standard naszych usług, oferujemy naszym Klientom bezpłatny pomiar na cmentarzu oraz wycenę zamówienia. Nasza firma współpracuje z kilkoma firmami dostarczającymi asortymenty do zdobnictwa nagrobków i grobowców, posiadające polskie i włoskie produkty. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. Nasze realizacje znajdują się na cmentarzach w gminach: Mszana Dolna, Niedźwiedź, Myślenice, Limanowa, Dobra, Wiśniowa, Nowy Targ, Rabka Zdrój , Zakopane.

Zapewniamy wysoką jakość oraz niskie ceny.
Naszym Klientom dajemy w ofercie możliwość zakupu na RATY 0% !!!
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt pod numerem 787 120 059

Zapraszamy do obejrzenia wystawy gotowych nagrobków, która znajduje się w Mszanie Dolnej (przy ul. Słomka 236 c) oraz w Kasinie Wielkiej (przy kościele).